מטפל רב-תחומי ברפואה טבעית
  www.benjamin-milman.imba.org.il
מגע של אהבה
יום ה', ה’ בטבת תשע”ט
    דף הבית  |  יצירת קשר ישיר למייל האישי  |  מיקום קליניקה, שעות ונגישות  |  יצירת קשר דרך האתר  
תגובות: -1  צפיות: -1
23:06 (25/11/17) בנימין מילמן
פיברומיאלגיה היא ככל הנראה אחת האניגמות הגדולות של העולם הרפואי.על מנת לטפל נכונה במחלה, חשוב מאוד להבין את שורשיה.מאז אמצע שנת 2016 אני חוקר את עולם הפיברומיאלגיה דרך משקפיים של הזרמים השונים של הרפואה ההוליסטית, וגם דרך המשקפיים של המודעות הרוחנית והאנרגיות שבני אדם מביאים איתם בגלגול הנוכחי.הממצאים מאד מעניינים
שמתי לב שחלק משמעותי של האנשים הפונים אלי בגלל פיברומיאלגיה, סובלים בין היתר ברגישות יתר לקרינה אלקטרומגנטית, מכאן, שהדרכת המטופל בנושא זה, יכולה להקטין את רמת הכאב ורמת התשישות, מבלי להשקיע מן מעט המשאבים העומדים לרשותו.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
יש מצבים בהם אדם מחפש אתונות ומוצא מלוכה. כך קרה לדן כשבא לקליניקה בחיפוש אחר פתרון נפשי לחרדה ממנה סובל, ומגלה להפתעתו שהכדור במגרש הרוחני. איך זה מתחבר לפיברומיאליה? תגלו במאמר
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
המחבר מציג גישה מקורית להתבוננות וטיפול בסינדרום מאתגר זה. מציג דרך עבודה מיוחדת במינה, מעלה שאלות למחשבה ומזמין את הקורא לקיים דיון פנימי וחיצוני בנושא.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
מה המשותף למרבית האנשים שנרפאו ממחלות מאתגרות כמו סרטן ולסינדרומים מאתגרים כמו פיברומיאלגיה? המעבר מתזונה היוצרת סביבה חומצית בגוף, לתזונה היוצרת סביבה בסיסית. תזונה עשירה בפירות וירקות
תגובות: -1  צפיות: -1
14:44 (05/08/16) בנימין מילמן
פיברומיאלגיה גורמת לפגיעה משמעותית ביותר באיכות החיים וביכולת התפקודית של הלוקים בה לצד הביטוי המרכזי של כאב מפושט, מתבטאת הפיברומיאלגיה בקשת תסמינים נוספים ובראשם הפרעות שינה, עייפות כרונית והפרעות ריכוז וזיכרון. פריצת הדרך שעשתה לייף אנרג'י עם תמצית תדרים ליום וללילה, מקלה על הכאב ושאר הסימפטומים. השילוב של התמציות, יחד עם טיפולים טבעיים נותנים הקלה מאוד משמעותית.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
פברומיאלגיה היא לא מחלה אלא תסמונת המכילה בתוכה תסמינים רבים ושונים.. על כן, הטיפול במי שסובל מפיברומיאלגיה משתנה מאדם לאדם וחייב להיות מותאם לכלל המשאבים העומדים לרשותו.
תגובות: -1  צפיות: -1
המחבר משתף בחוויה האישית שלו בריפוי סנדרום מסתורי שבא לידי ביטוי בקשת רחבה של סימפטומים, שמה שהניע אותו לפעולה הייה עייפוץ ותשישות כרונית.
תגובות: -1  צפיות: -1
אודותי ואני המאמין שלי
"ארגז הכלים" שלי
פיברומיאלגיה - Fibromyalgia
הכנה להריון - fetal programming
מכתבי מטופלים
לוח אירועים
סדנאות
דרכים שלי לטיפול במחלות
דרכים מקוריות לטיפול במחלות
אפיגנטיקה, הריון ובריאות האשה
התחדשות הגוף והנפש
שיטת Life Energy
לייטריאן Ligharian
קטלוג הרצאות וקורסים
טיפול ואימון רוחני
הורות רוחנית מודעת
גלישה נעימה על גבי אנרגיות החודש
נושאים למחשבה
חשיבה יוצרת מציאות
החוויה האישית שלי
תזונה נבונה
Work-Life-Balance Programs
הכשרת מטפלים ושיפור מיומנויות טיפול
פינת הפירגון וביקורת ספרים
לפנק - לפנק - לפנק
נא להכיר: ריפוי רוחני
סוכרת נעורים
מורינגה - עץ החיים