מטפל רב-תחומי ברפואה טבעית
  www.benjamin-milman.imba.org.il
מגע של אהבה
יום ה', טו’ בתמוז תשע”ט
    דף הבית  |  יצירת קשר ישיר למייל האישי  |  מיקום קליניקה, שעות ונגישות  |  יצירת קשר דרך האתר  
18:10 (03/10/17) בנימין מילמן
החל מיולי 2017 אני מרגיש באוויר אנרגיה מאוד מיוחדת. אנרגיה המעצימה קונפליקטים במערכות יחסים בהם יש גורם אחד ששולט, וגורם אחר שמשתף פעולה או נשלט.בזכות אנרגיה זאת, לאחר מספר מפגשים עם המטופל או מטופלת, מועלית בקשה מבן או בת הזוג להצטרף למערכת הטיפולית.
תגובות: -1  צפיות: -1
דר' מייקל לו, רופא אמריקאי מומחה במיילדות וגניקולוגיה המרצה באוניברסיטת קליפורניה, ריכז קובץ עצות בריאותיות עבור כל מי שחפצה להיכנס לתקופה הלא פשוטה בכלל של הריון ולידה. קובץ העצות עוסק במזונות הטובים לגוף האישה בשלב הכניסה להריון (ובמהלכו), בבנייה מיטבית של המערכת החיסונית של הגוף, בניקוי הסביבה מרעלים, וכן בצעדים שיכולים להפחית משמעותית את הלחצים הנפשיים לפני הכניסה להריון.
תגובות: -1  צפיות: -1
הממסד הרפואי והחינוכי מתחיל להבין שאוטיזם אינה מחלה. יחד עם זאת, טרם נתקבלו תובנות מה זה כן. מספר הילדים המאובחנים כשייכים לספקטרום האוטיסטי עולה משנה לשנה. מרבית הגישות הטיפוליות רואים באוטיסט כיצור הנמצא במצב של סבל, ומנסה לעזור לו בהקניית כישורים חברתיים ובחיבורו אל עולם החומר שלנו. בפגישה "מקרית" עם מחברת הספר קבלתי תובנות מאירות עיניים. המחברת מביאה בספרה המרתק, מידע המאפשר לראות את התופעה מזווית רעננה ומעניקה כלים שימושיים להורים ואחים החיים בצל ילדים אוטיסטיים.
תגובות: -1  צפיות: -1
ילד יפני בן 13 שהוגדר כאוטיסט בתפקוד נמוך מצא בעמל רב את הדרכים שאיפשו לו לכתוב ספר הדן בסוגיות כמו: איך מרגישים אוטיסטים? איך אפשר לדעת מה אנשים – ובפרט ילדים – חושבים או חשים, כדי שנוכל לעזור להם להיות חלק מהחברה?
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
"שחזור גלגולים" או "רגרסיה לחיים קודמים" היא טכניקה עתיקת ימים לתיקון שיבושים רוחניים שהאדם מביא לעולם בגלגולו הנוכחי. בעקבות הספר "שורשים ושיעורים בזמן" של הפסיכיאטר הנודע, ד"ר בריאן וייס, התחילו להיכנס לתחום הריפוי הרוחני גם פסיכולוגים ופסיכיאטרים שהוכשרו בטיפול בהיפנוזה.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
18:32 (31/12/14) בנימין מילמן
אילזבת קובלר - רוס יודעת מה להגיד במצבים שבהם רוב האנשים מאבדים בהם את הלשון ואת העשתונות. היא מטפלת באנשים שעומדים למות ובילדים ומבוגרים שעומדים לאבד את יקיריהם. בסדרת ההרצאות שלפניכם, שנערכו בשבדיה ובארצות הברית, היא מספרת בדרכה הפשוטה ומלאת ההומור על דרכה ועל המסע שעברה.
13:18 (28/09/14) בנימין מילמן
דמנהור הינה קהילה רוחנית בצפון איטליה שמדגישה אומנות כדרך חיים. הקהילה המונה 1000 איש חיה בצורה מיוחדת ומחדשת את מסורות אנרגטיות של ימי קדם. הם בנו מתחת לאדמה מקדש מדהים שנחשב לפלא עולמי. מקום נפלא להתפתחות רוחנית. בחודש נובמבר 2014 מתוכננת לצאת קבוצה בהנחיית זאב בן אריה, אדם נפלא המתמחה בארגון טיולים ומסעות להכרות עם מסורות עתיקות, והתנסות בחוויות רוחנית מעצימות.
11:20 (13/06/14) בנימין מילמן
זהו אחד הספרים החדשניים שמתמקד בתסמונת הדלקת, הפוגעת באחוז גדול מהאוכלוסייה. הספר פורש בפנינו מידע עדכני ממחקרים שנערכו בעולם כולו ומציג גישה מהפכנית לריפוי בעיות בריאותיות הקשורות לתסמונת הדלקת, באמצעות תוכנית תזונתית שלמה וקלה ליישום
באיחור של למעלה מתריסר שנים, נודע לי על קיומו של ספר נפלא נוסף ל"חכמה בתנועה" עליו אני מדבר במדור זה. מייד הזמנתי אותו מהוצאת נורד ואימצתי אותו לחיי. ממליץ בחום
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
14:38 (19/10/13) בנימין מילמן
במהלך לימודי רפואה טבעית בשנים 1994 - 1998 נתקלתי במספר אתגרים גדולים מאוד: הראשון במעלה היה עייפות גדולה וצריכת קפה ברמות שקשה לעלות. השני היה מצב מאוד קיצוני בתחומים כמו קשב, ריכוז, זיכרון ועוד. ברשותה של אחת מחברותי היתה המהדורה האנגלית של ספר שתורגם לאחר מכן וזכה לשם "חוכמה בתנועה". בזכות תרגול יום יומי של תרגילים מתוך הספר, הצלחתי לסיים את הלימודים המרתקים וההאינטנסיביים האלה בהצלחה.
להבנה מעמיקה יותר של הנושא, מוצע לנו לעשות היכרות עם ד"ר אורי שוורצמן, בן אדם עם ערכים, סופר ופסיכיאטר המקדיש את חייו לריפוי מחלות נפש ביבשת השחורה. בגוף המאמר נמצאים קישורים
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
Her scientific work in the 1980′s while a Section Chief at the National Institutes of Health, led to her theory of how the “bodymind” functions as a single psychosomatic network of information molecules which control our health and physiology. She and close colleague Dr. Michael Ruff were among the earliest contributors to “psychoneuroimmunology.”
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
ד"ר אבני ריפא רבים ממטופליו באמירה אחת - הפסיקו לצרוך מוצרי חלב! ד"ר אריה אבני, הגורו של המתנגדים לצריכת מוצרי חלב פרה, יצליח להוכיח בספרו גם לספקנים מביניכם, שחלב פרה מסוכן לבריאות (ציטוט מתוך אתר הוצאת הספרים):
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
אם אתה חושש מעשיית טעויות ומרגיש ששום דבר שאתה עושה, אינו מספיק טוב - ספר זה יעניק לך תקווה, יסייע לך להתגבר על הצורך שלך להיות מושלם ויממש את זכותך לאושר (ציטוט מתוך הספר). לאלה מבינינו שקשה להם עם ספרים, מובאים קישורים למאמרים קצרים בנושא, פרי עתם של פסיכולוגים כחול לבן המתמחים בטיפול ב"מחלה" זו
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
זהו אחד הספרים המקוריים ביותר לדעתי של העידן החדש. הוא מביא בפני הקורא המודע את עיקרי תורת המודעות הרוחנית, עטופים בדפי אחד הספרים המסווגים ביותר עד לא מכבר בתורת הסוד: "תוכנית הניסוי, הניסיון וההתנסות". היום אפשר כבר לגלות...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
ספר מאיר עיניים פרי עבודתו של רופא המתמחה בכאב כרוני. המחבר המביא בשפה פשוטה ועניינית בפני הקורא מדריך לריפוי עצמי. מקדיש שני עמודים לנושא פיברומיאלגיה
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
הקליקו כאן כדי לעבור לרשימת כל אלה שאני מפרגן להם באהבה רבה: רפאים, פסיכולוגים, מטפלים ברפואה טבעית, נותני שירות בתחומים רבים ועוד.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
17:49 (04/03/13) בנימין מילמן
רוצים להיות מאושרים יותר? רוצים לחוות יותר שקט נפשי, נחת ותחושת רווחה? זה אפשרי ותלוי רק בנו!!! מחקרים חדשים מוכיחים שתחושת הרווחה ורמת השמחה שלנו תלויה בהרגלי החשיבה שלנו ולא במציאות החיצונית.
תגובות: -1  צפיות: -1
אודותי ואני המאמין שלי
"ארגז הכלים" שלי
פיברומיאלגיה - Fibromyalgia
הכנה להריון - fetal programming
מכתבי מטופלים
לוח אירועים
סדנאות
דרכים שלי לטיפול במחלות
דרכים מקוריות לטיפול במחלות
אפיגנטיקה, הריון ובריאות האשה
התחדשות הגוף והנפש
שיטת Life Energy
לייטריאן Ligharian
קטלוג הרצאות וקורסים
טיפול ואימון רוחני
הורות רוחנית מודעת
גלישה נעימה על גבי אנרגיות החודש
נושאים למחשבה
חשיבה יוצרת מציאות
החוויה האישית שלי
תזונה נבונה
Work-Life-Balance Programs
הכשרת מטפלים ושיפור מיומנויות טיפול
פינת הפירגון וביקורת ספרים
לפנק - לפנק - לפנק
נא להכיר: ריפוי רוחני
סוכרת נעורים
מורינגה - עץ החיים