מטפל רב-תחומי ברפואה טבעית
  www.benjamin-milman.imba.org.il
מגע של אהבה
יום ה', טו’ בתמוז תשע”ט
    דף הבית  |  יצירת קשר ישיר למייל האישי  |  מיקום קליניקה, שעות ונגישות  |  יצירת קשר דרך האתר  
18:41 (22/05/18) בנימין מילמן
מידי פעם מתגנבת לעתונות ידיעה תמציתית המקשרת בין חיסונים לבין סיבוכים כמו בעיות מעיים, תסמינים אוטיסטיים ועוד. הנה לפנינו דרכים למניעה טיפול במצבים כאלה
תגובות: -1  צפיות: -1
13:54 (25/12/16) בנימין מילמן
אפשר לטפל במחלות ילדים בדרכים טבעית. אבל אפשר גם למנוע מחלות. זה המגרש בו אני מבקש לפעול. על כן אני משקיע המון אנרגיה בקידום המודעות למה שמכונה היום "תיכנות עוברי"
רבות נכתב לאחרונה בספרות המדעית אודות ההשפעות ההדדיות בין גוף לנפש. בשנים האחרונות מתפתחת גישה הולסטית רחבה יותר, הרואה את האדם כיצור רב-ממדי הכולל שני אלמנטים נוספים שהם הרוח והנשמה. המחבר מציג במאמר זה חלק מתוך הידע והתובנות שלו, באמצעות מספר מודלים פשוטים, המאפשרים לאדם מן הישוב להבין את עצמו ואת תפקודו מנקודת מבט הוליסטית מורחבת. הבנה כזאת יכולה לעודד את האדם לשנות את דרכי ההתנהלות שלו, ובכך להביא לריפוי הפיזי והנפשי שלו.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
21:08 (12/06/16) בנימין מילמן
יותר ויותר אנשים מגלים רגישות יתר לקרינה אלקטרומגנטית. החדשות הרעות הן שהמצב הולך ומחמיר מיום ליום. החדשות הטובות הן שיש ברשותי (וברשות מטפלים בכירים בשיטת לייף אנרג'י) טכניקה טיפולית למניעה וטיפול במצבים הפיזיים והנפשיים הנובעים מקרינה.
אם הנך סובל/ת מסימפטומים שהמערכת הרפואית המודרנית לא מצא להם הסבר רפואי סביר, ותופנה להתייעציות עם מומחים שונים אשר יאמרו לך "מבחינתי אתה בסדר גמור", יש סיכוי שבסופו של דבר תגיע/י להרופא (שעוקב אחר מחקרים עדכניים), אשר יאמר לך בטון סמכותי שככל הנראה הנך סובל/ת מ"אי-סבילות סביבתית", ויתן לזה גם צרוף מרשים למדי של אותיות, כגון: MCSS, EIS, SBS, EHS, IEI-EMF, IEIS (והרשימה עוד ארוכה). באם תטרח לבצע סקר ספרות בנושא תגלה/י (נכון לאוגוסט 2012) שהאופנה האחרונה בנושא היא: IESS ) Idiopathic Environmental Intolerance Syndrome( אנחנו מדברים על דברים כגון כאבי ראש, כאבי שרירים, בעיות עיכול, תשישות כרונית, בעיות זיכרון חולשה, מצב רוח ירוד (דיכאון) , חרדה, תחושת טשטוש, בעיות שינה, בעיות עור ועוד ועוד. אנשים שסובלים מאחת או יותר מהתסמונת הנ"ל סובלים בסל בל-יתואר וידיה של הרפואה המודרנית קצרות מלהושיע. החדשות הטובות הן שיש אור בקצה המנהרה.
תגובות: -1  צפיות: -1
גוסטב מאהלר הוא אולי פורץ הדרך הגדול ביותר במוסיקה הקלאסית לאחר בטהובן. יצירתו מתאפיינת במעברים תכופים בין צער לשמחה, בין כאב, אבל ותפילה לאושר גדול. יש כאלה הטוענים שראה את העולם דרך זוג משקפיים וירטואליות כמו אלה שבתמונה
תגובות: -1  צפיות: -1
20:37 (08/05/12) בנימין מילמן
אטופיק דרמטיטיס (Atopic Dernmatitis) או אסטמה של העור, על פי האבחנה הרפואית, הינה מצב של אלרגיה כרונית המתפתחת בעור. המילה אטופיק מעידה על כך שיש למחלה זו בסיס תורשתי. ממש קורע את הלב לראות תינוק או ילד במצבים החריפים של המחלה, שלרפואה הקונבנציונאלית אין הרבה מה להציע. לרפואה טבעית בהחלט יש מה להציע, ובאופן מיחד, למטפלים בשיטת לייף אנרג'י
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
סינוסיטיס הינה אבחנה רפואית נפוצה. הניסיון מראה שלרפואה הקונבנציונאלית אין יותר מידי מה להציע. לרפואה הטבעית נראה שכן. המאמר מציג גישה הוליסטית למניעה וטיפול יעילים בסינוסיטיס. לאור חשיבות מתן עזרה ראשונה דחופה עם תחילת המחלה, מביא המחבר גם "תרופת סבתא" יעילה להפליא
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
פתרון קל, יעיל ופשוט למניעה וטיפול בצרידות, דלקות גרון, דלקות בחלל הפה ועוד.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
המאמר מביא חוויה טיפולית עם אדם שסבל מגידולים במוח והגיע לטיפול טבעי לאחר ביצוע שני ניתוחים והזמנה לניתוח שלישי.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
יש הרואים את השיבושים בתפקוד של בלוטת התריס כמגפה של ממש. האם אנחנו שואלים את עצמינו למה? האם ניתן למנוע? האם ניתן לרפא?. האם ברור שניתוח או נטילת כדורים אינם מרפאים את המחלה אלא מטפלים בחלק מהסימפטומים בלבד?. מחבר המאמר מציע אלטרנטיבה רים
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
בספרות המקצועית של שנות השמונים מדברים על שיבושים בתפקוד שלה כדבר נדיר. בשנים האחרונות, אחוז הסובלים בשיבושים כאלה רק עולה. יש כאלה המדברים על מגפה של ממש. ידיה של הרפואה המודרנית קצרות מלהושיע. לרפואה הטבעית נראה שכן.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
מחבר המאמר מציג גישה הוליסטית למניעה וטיפול בכאבי גב לסוגיו השונים. המאמר מתייחס גם למצבים הקשים יותר, המעודדים לשקול את האופציה הקיצונית של ניתוח בעמוד השדרה. תכני המאמר נכונים גם למצבים אחרים של כאב במערכת השלד והתנועה. (למשל מפרקים)
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
מרביתנו חוו בחייהם לפחות פעם אחת תאונת דרכים , בה רכב אחר נכנס בנו מאחור, לפעמים תוך יצירת נזק מזערי ביתר. עבור הגוף והנפש זו טראומה של ממש, ה"נרשמת " היטב בגוף וגורמת לסינדרום הידוע בשם "פגיעות צוואריות עם צליפת שוט" (whiplash) . הסימפטומים הם רבים ומגוונים. אופן התפתחותם הוא מעניין לא פחות.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
קיימת הבנה שהמוח האנושי מגיע לשיא התפתחותו ותפקודיו בשנות העשרים המוקדמות של החיים, ולאחר מכן מתחיל תהליך ארוך ורציף של ירידה בזיכרון וביכולת המחשבתית.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
במושגים של הרפואה המודרנית, ליפומה הינו גידול שפיר של רקמה שומנית. במושגים של הרפואה הטבעית, ליפומה הינו "נורית אדומה" המצביעה על בעיה.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
דבשת בופלו (Buffalo Hump) הינו גוש שומן שמתפתח בחלק העליון של הגב בין הכתפיים. זאת לא בעיה אסתטית בלבד. זה יכול לנבוע ממגוון רחב של מחלות המאופיינות על ידי עלייה בקורטיזול או glucocorticoid (הורמונים המיוצרים על ידי בלוטת יותרת הכליה) .
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
אודותי ואני המאמין שלי
"ארגז הכלים" שלי
פיברומיאלגיה - Fibromyalgia
הכנה להריון - fetal programming
מכתבי מטופלים
לוח אירועים
סדנאות
דרכים שלי לטיפול במחלות
דרכים מקוריות לטיפול במחלות
אפיגנטיקה, הריון ובריאות האשה
התחדשות הגוף והנפש
שיטת Life Energy
לייטריאן Ligharian
קטלוג הרצאות וקורסים
טיפול ואימון רוחני
הורות רוחנית מודעת
גלישה נעימה על גבי אנרגיות החודש
נושאים למחשבה
חשיבה יוצרת מציאות
החוויה האישית שלי
תזונה נבונה
Work-Life-Balance Programs
הכשרת מטפלים ושיפור מיומנויות טיפול
פינת הפירגון וביקורת ספרים
לפנק - לפנק - לפנק
נא להכיר: ריפוי רוחני
סוכרת נעורים
מורינגה - עץ החיים