מטפל רב-תחומי ברפואה טבעית
  www.benjamin-milman.imba.org.il
מגע של אהבה
יום ה', טו’ בתמוז תשע”ט
    דף הבית  |  יצירת קשר ישיר למייל האישי  |  מיקום קליניקה, שעות ונגישות  |  יצירת קשר דרך האתר  
תגובות: -1  צפיות: -1
01:07 (16/06/19) בנימין מילמן
ניתנה לי ההזדמנות לנסות על עצמי את המוצר הפילאי ששמו דנטיס
22:22 (12/12/18) בנימין מילמן
רבות נכתב אודות נזקי הקרינה האלקטרומגנטית ועל הדרכים שבא לידי ביטוי בגוף ובנפש. רבות נכתב בנושא דרכי התגוננות מפני קרינה אך מעט מאוד נכתב אודות הקטנת הרגישות בה אנשים מסויימים מגיבים לקרינה, וריפוי מצבים קליניים. במאמר זה אנסה לשפוך אור על נושא זה
22:29 (09/09/17) בנימין מילמן
פורמולה ייחודית לתלמידים בכלל וסטודנטים בפרט. מפתחת יכולות מוחיות החיוניות ללמידה, מעוררת את האנרגיה הפנימית ומעניקה חדוות למידה
00:11 (02/05/17) בנימין מילמן
חברת לייף אנרג'י עשתה פריצת הדרך בטיפול בפיברומיאלגיה, בזכות סט תמצית תדרים. אחת ליום והשנייה ללילה. בנוסף, פיתחה פרוטוקולים טיפוליים המקלים על הכאב ושאר הסימפטומים. השילוב של התמציות הנ"ל, יחד עם טיפולים טבעיים נותנים הקלה מאוד משמעותית למי שחי עם פיברומיאלגיה. מטופלים מדווחים על הקטנת הכאב, שיפור השינה, שיפור מצב הרוח, שיפור ברמת האנרגיה ושיפור בזיכרון.
תגובות: -1  צפיות: -1
14:01 (01/03/11) בנימין מילמן
מחבר מביא ידע מפורט אודות מוצרים בשיטת לייף אנרג'י המאפשרים התמודדות טובה יותר במצבי לחץ ושחיקה.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
קורס מקצועי, מעניין וחווייתי זה מאפשר לך ללמוד במחלקת ההדרכה של לייף אנרג'י בחברת מטפלים מכל ענפי הרפואה הטבעית וכן אחיות, פסיכולוגים, עו"ס, רופאים ועוד. במהלך הקורס תוכל להתנסות בתהליכים ולראות תוצאות בזמן אמת.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
קורס מקצועי, מעניין וחווייתי זה הוכן ע"י מחלקת ההדרכה של לייף אנרג'י ומאפשר לך ללמוד בנוחות של הבית ובהנחייה אישית של מורה מיומן. למרות שמועבר ששיטת הלמידה מרחוק, הוא יאפשר לך התנסות בתהליכים ממש כמו בכיתת לימוד ולראות תוצאות שיפתיעו אותך מאוד. בסיום הקורס יהיו בידיך את כל הכלים הטיפוליים הנדרשים לתחילת התנסות אישית בעבודה טיפולית עצמאית.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
שיטת לייף אנרג'י פיתחה כלים פרוטוקולים לטיפול טבעי בציר ההורמונלי של האדם. זה מקנה יכולת מניעה וטיפול בתחלואי המערכת.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
בשיטת לייף אנרג'י הטיפול הוא אינדיבידואלי לכל אדם. בנוסף לתמציות הטיפוליות, קיימות מספר סינרגיות מיוחדות לשימוש על ידי המשתמש הפשוט, במגוון מצבים. שילוב של מספר סינרגיות יכול ליצור פורמולות נוספות שיכולים להועיל למספר לא מבוטל של אנשים. אחת מהן היא "Students"
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
תמצית זו הינה חובה בכל בית, בכל תיק, בכל תרמיל בכל משרד. היא תמצית עזרה ראשונה בכמעט כל מצב בחיים. המחבר מביא גם את הניסיון האישי שלו.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
Survive A homeopathic first aid remedy, prepared from crystals and plants vibrations. It's first aid for almost all difficult times in life. "Survive" is most likely the best upgrade of the famous Bach’s “Rescue Remedy”.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
מחבר מביא ידע מפורט אודות סדרת Gentle מאפשרים התמודדות טובה יותר עם הלחצים של אורח-החיים המודרני, ובפרט בלחצים הקשורים בתהליכי הגדילה והתפתחות של תינוקות וילדים. למותר לציין שהותאמו במיוחד לאנרגיות העדינות של תינוקות וילדים צעירים אך מתאימות גם למבוגרים.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
14:21 (21/04/15) בנימין מילמן
תמצית ניו-מי פותחה בחברת לייף אנרג'י במענה לבקשתם של מטפלים רוחניים לסינרגיה יחודית שתאפשר למטופל להשתחרר בכבלים שהשתרשו עמוקות ולא מאפשרים להשתחרר מתבניות רגשיות ומחשבתיות מזיקות
ככל שהרגישות הרוחנית של האדם גדלה, הוא רגיש ומודע להפרעות ברמה האנרגטית . הפרעה אנרגטית יכולה לגרום לעייפות , שינויים במצב הרוח, פחדים לא מוסברים , הפרעות תפקוד וסימפטומים נוספים מגוונים.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
19:23 (17/12/11) בנימין מילמן
צמד האקטיבטורים, תמצית יאנג ותמצית יין .. מאמר זה מבוסס על קורס הכשרת מטפלים בשיטת לייף אנרג'י, שלב א'. לאחר התנסות חווייתית עם צמד המוצרים אתה יכול להבין את אחת הסיבות הרבות למהירות השפעתן של תמציות לייף אנרג'י ואת תרומתן הייחודית של תמציות האקטיבטורים להעצמת התהליך הטיפולי
ניו מי תמצית תדרים שפותחה על ידי לייף אנרג'י לבקשתם של מטפלים המתמחים בריפוי רוחני: לתמיכה בתהליכי צמיחה ושינוי משמעותיים בחיים. ניתוק מדמות הורה סמכותי ויציאה לחיים עצמאיים.בפועל היא עושה עוד הרבה מעבר לזה.
תגובות: -1  צפיות: -1
18:44 (04/05/15) בנימין מילמן
האניאגרם הוא מודל המאפשר לבחון את דרכי ההתנהלות של האדם. התנהלות הגורמת לו לסבל ומחלות. הטיפול בשיטת האניאגרם אינו משנה את הטיפוס אלא מקנה מודעות המאפשר יצירת דרכים מועילות יותר להגיב לאירועי החיים. למטפלים בשיטת לייף אנרג'י (ואני בתוכם) יש כלים אנרגטיים, כלומר תמציות תדרים מיוחדות המקלות ומזרזות את תהליך השינוי. בשונה מהאניאגרם הקלאסי המכיל 9 טיפוסים, האניאגרם של לייף אנרג'י כולל 12 טיפוסים. שלושת הטיפוסים החדשים הם של נשים.
14:04 (21/05/14) בנימין מילמן
"המחומשת" היא פורמולה מאוד אהובה על מטפלים בשיטת לייף אנרג'י. היא עוזרת לאדם להתאזן במהירות וביעילות בכל המימדים
לפניכם ספר ורטואלי ראשון מסוגו שניתן לקבלו במתנה. הספר כתוב בשפה ברורה ויש בו ידע ייחודי המיועד למטפלים ולכל אדם שבוחר לשמור על בריאות פיזית ונפשית. הספר מביא תאור מפורט של מערכת הצ'קרות , דרכי פעולתה ונותן כלים שימושיים להבאת המערכת לאיזון.
14:43 (15/02/11) בנימין מילמן
ספר מקצועי אך ברור גם למי שפוגש את הנושא לראשונה
19:28 (24/11/11) בנימין מילמן
במאמר זה מובא מידע שימושי שיעזור לך לצלוח את החורף בשלום וכמו כן ליצור בריאות פיזית ונפשית שתלווה אותך לאורך כל השנה.
10:31 (09/08/12) בנימין מילמן
פיתרון קל, יעיל ופשוט למניעה וטיפול בצרידות, דלקות גרון, דלקות בחלל הפה ועוד.
תגובות: -1  צפיות: -1
אודותי ואני המאמין שלי
"ארגז הכלים" שלי
פיברומיאלגיה - Fibromyalgia
הכנה להריון - fetal programming
מכתבי מטופלים
לוח אירועים
סדנאות
דרכים שלי לטיפול במחלות
דרכים מקוריות לטיפול במחלות
אפיגנטיקה, הריון ובריאות האשה
התחדשות הגוף והנפש
שיטת Life Energy
לייטריאן Ligharian
קטלוג הרצאות וקורסים
טיפול ואימון רוחני
הורות רוחנית מודעת
גלישה נעימה על גבי אנרגיות החודש
נושאים למחשבה
חשיבה יוצרת מציאות
החוויה האישית שלי
תזונה נבונה
Work-Life-Balance Programs
הכשרת מטפלים ושיפור מיומנויות טיפול
פינת הפירגון וביקורת ספרים
לפנק - לפנק - לפנק
נא להכיר: ריפוי רוחני
סוכרת נעורים
מורינגה - עץ החיים