מטפל רב-תחומי ברפואה טבעית
  www.benjamin-milman.imba.org.il
מגע של אהבה
יום ה', טו’ בתמוז תשע”ט
    דף הבית  |  יצירת קשר ישיר למייל האישי  |  מיקום קליניקה, שעות ונגישות  |  יצירת קשר דרך האתר  
תגובות: -1  צפיות: -1
חיבוק זה הרבה יותר ממה שחושבים. לדעת לחבק זאת אומנות שאפשר ללמוד.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
סדנת ניקוי שנבנית במיוחד עבור לקוחות המרכז האקולוגי שדמה
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
15:21 (19/02/13) בנימין מילמן
פעם אחת בשנה, בסמוך לפסח, מכללת גודלמן נרתמת לביצוע סדנה מיוחדת במינה. סדנת "חובה" למטפלים ומתנה גדולה מצידה למטפלים המקצועיים, בוגרי המכללה
14:15 (15/01/13) בנימין מילמן
פעם אחת בשנה, בין ט"ו בשבט לבין הפסח, מתקיימת סדנה מיוחדת במינה, המתוזמנת היטב עם האנרגיות הטבע המיוחדות של חודשי האביב. הסדנה מיועדת לכל מי שתחזוקה שוטפת של הגוף חשובה בעיניו, ובוחר לרתום את האנרגיות הנפלאות של האביב לשיפור חייו. אחד הצירים המרכזיים של הסדנה הינו תהליך ייזום ומבוקר של ניקוי הגוף והנפש מרעלים, שהינו הבסיס לבריאות פיזות ונפשית טובה. הסדנה מהווה גם בסיס איתן לכל תהליך טיפולי מוצלח ברפואה טבעית ו/או קונבנציונאלית.
תקציר: פעם אחת בשנה, לקראת ראשית חודש אלול מתקיימת סדנה מיוחדת במינה, המתוזמנת הייטב עם האנרגיות המיוחדות של חודשי אלול ותשרי. הסדנה מיועדת לכל מי שתחזוקה שוטפת של הגוף חשובה בעיניו ומעוניין לרתום את אנרגיות אלול לשיפור חייו. הציר המרכזי של הסדנה הינו תהליך ייזום ומבוקר של ניקוי הגוף והנפש מרעלים, שהינו הבסיס לבריאות פיזית ונפשית טובה (ביחד עם תזונה נכונה) הסדנה מהווה גם בסיס איתן לכל תהליך טיפולי מוצלח ברפואה טבעית ו/או קונבנציונאלית.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
17:12 (04/06/12) בנימין מילמן
סדנה מיוחדת זאת נערכת על פי בקשתם של אנשים שלא התאפשר להם להשתתף בסדנאות ההתחדשות שנערכו החל מתחילת האביב. אנחנו נמצאים כעת לקראת סיום האנרגיות האביביות, על כן זאת לדעתי הזדמנות אחרונה לעבור תהליך ניקוי קבוצתי עמוק ויסודי, ויחד עם זאת קליל וחווייתי בסיוע האנרגיות המיוחדות לימים אלה של סוף האביב ותחילת הקיץ. במענה לשאלות הרבות, כן! הסדנה הינה בסיס נפלא להרזיה בריאה.
הסדנה מיועדת לכל מי שתחזוקה שוטפת של הגוף חשובה בעיניו ולא התאפשר לו לעשות זאת בראשית האביב. הסדנה עוסקת בניקוי הגוף והנפש מרעלים, שהינו הבסיס לבריאות פיזית ונפשית טובה.
תגובות: -1  צפיות: -1
פעם אחת בשנה, בראשית האביב, בסמוך לט"ו בשבט,מתקיימת כל שנה ושנה סדנה מיוחדת המתוזמנת היטב עם אנרגיות הטבע. במהלכה המשתתפים עוברים תהליכים עדינים אך עמוקים של התחדשות הגוף, הנפש, הרוח והנשמה ולומדים כיצד להיערך לפסח במקסימום יעילות ומינימום השקעת משאבים.
תגובות: -1  צפיות: -1
פעם אחת בשנה, מיד לאחר הפסח, מתקיימת סדנה מיוחדת המתוזמנת היטב עם אנרגיות הטבע. במהלכה המשתתפים עוברים תהליכים של התחדשות הגוף, הנפש, הרוח והנשמה ומקבלים כלים מעשיים למניעה וטיפול במחלות המאופייניות לאביב (אלרגיות) ולקייץ וכמו כן ליצור את האביב של חייהם. לפרטים נוספים הקלק כאן.
תגובות: -1  צפיות: -1
12:51 (16/02/12) בנימין מילמן
פעם אחת בשנה, בראשית האביב, בסמוך לחג פורים,מתקיימת כל שנה ושנה סדנה מיוחדת המתוזמנת היטב עם אנרגיות הטבע. במהלכה המשתתפים עוברים תהליכים עדינים אך עמוקים של התחדשות הגוף, הנפש, הרוח והנשמה ולומדים כיצד להיערך לפסח במקסימום יעילות ומינימום השקעת משאבים.
פעם אחת בשנה, מייד אחרי חגי תשרי מתקיימת סדנה מיוחדת במינה, המתוזמנת הייטב עם האנרגיות המיוחדות של חודשי חשון וכסלו. הסדנה מיועדת לכל מי שתחזוקה שוטפת של הגוף חשובה בעיניו ומעוניין לעבור חורף בבריאות פיזית ונפשית במיטבה. הסדנה מהווה גם בסיס איתן לכל תהליך טיפולי מוצלח ברפואה טבעית ו/או קונבנציונאלית. למשל: גמילה מעישון, אלכוהול ופחממות ועוד
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
מחלת קרוהן הנה מחלה כרונית הגורמת לדלקת של מערכת העיכול. אני מאמין שאם מתחילים לטפל בזמן בטיפול טבעי המשלב גוף-נפש-רוח ונשמה, אפשר להגיע לרפואה שלימה. עבור אלה הסובלים זמן רב, אשר יצרו נזקים בלתי הפיכים בגופם, אפשר למנוע יצירת נזקים נוספים ולהביא להקלה מאוד משמעותית וברת קיימה.
תגובות: -1  צפיות: -1
פעם אחת בשנה, מייד אחרי חג השבועות מתקיימת סדנה מיוחדת במינה, המתוזמנת הייטב עם אנרגיות הטבע. הסדנה עוסקת בניקוי הגוף מרעלים, שהינו הבסיס לבריאות פיזית ונפשית טובה, ויוצרת את הבסיס האיתן עליו אפשר לבנות תוכנית להרזייה בריאה. בלי מאמץ. בלי נזקים בריאותיים. בלי לחזור אח"כ למשקל לא רצוי!!!
תגובות: -1  צפיות: -1
תרגול המדיטציה הינו פשוט ונגיש. תרגול המדיטציה הינו פשוט ונגיש. כל אחד יכול ללמוד ולתרגל! בסדנא נלמד לתרגל מדיטציות בסיסיות וכיצד לשלב את המדיטציה בחיי היומיום. בשיעור משולבים סיפורי חוכמת עמים ותרגילי הרפיה. השעורים נעשים באווירה נעימה ומחויכת. כל אחד יכול ללמוד ולתרגל! בסדנא נלמד לתרגל מדיטציות בסיסיות וכיצד לשלב את המדיטציה בחיי היומיום. בשיעור משולבים סיפורי חוכמת עמים ותרגילי הרפיה. השעורים נעשים באווירה נעימה ומחויכת. > לחץ להמשך
תגובות: -1  צפיות: -1
אודותי ואני המאמין שלי
"ארגז הכלים" שלי
פיברומיאלגיה - Fibromyalgia
הכנה להריון - fetal programming
מכתבי מטופלים
לוח אירועים
סדנאות
דרכים שלי לטיפול במחלות
דרכים מקוריות לטיפול במחלות
אפיגנטיקה, הריון ובריאות האשה
התחדשות הגוף והנפש
שיטת Life Energy
לייטריאן Ligharian
קטלוג הרצאות וקורסים
טיפול ואימון רוחני
הורות רוחנית מודעת
גלישה נעימה על גבי אנרגיות החודש
נושאים למחשבה
חשיבה יוצרת מציאות
החוויה האישית שלי
תזונה נבונה
Work-Life-Balance Programs
הכשרת מטפלים ושיפור מיומנויות טיפול
פינת הפירגון וביקורת ספרים
לפנק - לפנק - לפנק
נא להכיר: ריפוי רוחני
סוכרת נעורים
מורינגה - עץ החיים