מטפל רב-תחומי ברפואה טבעית
  www.benjamin-milman.imba.org.il
מגע של אהבה
יום ה', טו’ בתמוז תשע”ט
    דף הבית  |  יצירת קשר ישיר למייל האישי  |  מיקום קליניקה, שעות ונגישות  |  יצירת קשר דרך האתר  
תגובות: -1  צפיות: -1
המאמר עוסק בשאלה מדוע עם ישראל מאבד שפיעות לקראת הפסח ומביא כלים שימושיים הלקוחים מעולם הקבלה, המאפשרים לאדם המודע להגיע ללי הסדר במיטבו
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
הכבד הינו אחד האיברים המרכזיים ביותר בגוף האדם: המעבדה הגדולה ביותר וגם הפילטר הגדול ביותר. גדולי הרופאים בכל הזמנים ממליצים על תהליכים יזומים של חיזוק הגוף באמצעות ניקוי הכבד וניקוז רעלים דרך כל אברי הפינוי של הגוף. חכמי הקבלה מייחסים לכבד גם את מקום האחסון של הנפש באדם, על כן חז"ל הנהיגו מנהגים מיוחדים סביב חג הפסח, על מנת לעודד ולתמוך בתהליכים של ניקוי הגוף, הנפש והבית הרוחני של האדם בשלוש דרכים מקבילות ומשלימות זו את זו: ניקוי הבית הפיזי והתחדשותו, ניקוי הגוף והנפש מרעלים וביצוע תהליכים רוחניים לניקוי והתחדשות הבית הרוחני. המאמר סוקר את הרעלים השונים וסיבות הצטברותם, המועדים המומלצים לפינויים, התזונה המתבקשת, התהליכים הפיזיים ונפשיים המתרחשים בזמן הניקוי ובעקבותיו ועוד. המחבר מתווה קוים לבניית סדנת "ביעור חמץ" בה משלבים את העקרונות הנ"ל וכן הצעות לתוכניות ניקוי הוליסטיות ואופן התאמתן לאדם. לסיום, פרק לחובבי "עשה זאת בעצמך" ובו מגוון רעיונות.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
חיי האדם משולים לחיי העץ שבטבע: בחורף נראה מדוכא,חסר עלים וחסר חיות. באביב נראה עליז, פורח ופורץ לכל עבר. בקייץ נראה גדל, מתרחב ומממש את הפוטנציאלים שלו. בסתיו נראה מסתגר, משיר עלים ומניב את פירותיו. בחורף נראה כאילו קופא-מת, אך מתחת לפני השטח מכין את עצמו למחזור חיים נוסף אשר יתחיל שוב עם הגעת אנרגיות האביב. מאמר זה מציג גישה פשוטה ויעילה המאפשרת לאדם – המודע לגלוש בכיף על גלי האנרגיות של האביב ולהזמין לחייו שנת בריאות ואושר המתחילה בתהליך ייזום ומבוקר (רצוי במסגרת של סדנה אישית או קבוצתית) של ניקוי הגוף, הנפש, הרוח והבית הפיזי, המייצג את הבית הרוחני.
תגובות: -1  צפיות: -1
13:06 (15/09/11) בנימין מילמן
המאמר זה מבקש להצביע על החשיבות שחז"ל רואים בביצוע תהליך ייזום של ניקוי הגוף והנפש (כפי שנהוג לקיים באביב) במקביל לתהליכים הרוחניים המומלצים להיעשות במהלך חודש אלול ועשרת ימי תשובה.
אודותי ואני המאמין שלי
"ארגז הכלים" שלי
פיברומיאלגיה - Fibromyalgia
הכנה להריון - fetal programming
מכתבי מטופלים
לוח אירועים
סדנאות
דרכים שלי לטיפול במחלות
דרכים מקוריות לטיפול במחלות
אפיגנטיקה, הריון ובריאות האשה
התחדשות הגוף והנפש
שיטת Life Energy
לייטריאן Ligharian
קטלוג הרצאות וקורסים
טיפול ואימון רוחני
הורות רוחנית מודעת
גלישה נעימה על גבי אנרגיות החודש
נושאים למחשבה
חשיבה יוצרת מציאות
החוויה האישית שלי
תזונה נבונה
Work-Life-Balance Programs
הכשרת מטפלים ושיפור מיומנויות טיפול
פינת הפירגון וביקורת ספרים
לפנק - לפנק - לפנק
נא להכיר: ריפוי רוחני
סוכרת נעורים
מורינגה - עץ החיים