מטפל רב-תחומי ברפואה טבעית
  www.benjamin-milman.imba.org.il
מגע של אהבה
יום ה', טו’ בתמוז תשע”ט
    דף הבית  |  יצירת קשר ישיר למייל האישי  |  מיקום קליניקה, שעות ונגישות  |  יצירת קשר דרך האתר  
 
רבות נכתב לאחרונה בספרות המדעית אודות ההשפעות ההדדיות בין גוף לנפש. מחקרים כאלה באים לחזק את ידיה של הרפואה הטבעית על גווניה השונים, הטוענת זאת מזה דורות רבים. בשנים האחרונות מתפתחת גישה הולסטית רחבה יותר, הרואה את האדם כיצור רב-ממדי הכולל שני אלמנטים נוספים שהם הרוח והנשמה. המחבר מציג במאמר זה חלק מתוך הידע והתובנות שלו, באמצעות מספר מודלים פשוטים, המאפשרים לאדם מן הישוב להבין את עצמו ואת תפקודו מנקודת מבט הוליסטית מורחבת. הבנה כזאת יכולה לעודד את האדם לשנות את דרכי ההתנהלות שלו, ובכך ליצור בסיס איתן לחיי בריאות ואושר, למערכות יחסים טובות יותר וכן לחברה בריאה יותר.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
בנימין מילמן M.Sc. N.H.T. מטפל רב-תחומי ברפואה טבעית, מומחה ב"איזון גופני - נפשי - אנרגטי" מטפל ומורה מוסמך בשיטת לייף אנרג'י תלמיד ומאפשר רוחני לתהליכי מודעות אישית. לעיון בכרטיס הביקור המורחב
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
אני מאמין שהאדם הוא ייצור רב-מימדי של נשמה המקרינה את עצמה לרוח, רוח שמקרינה עצמה לנפש ונפש שמקרינה עצמה לכל תא בגוף. אני נמצא כאן על מנת להעניק לך באהבה ללא תנאי את הכלים הפיזיים והרוחניים שיאפשרו לך לרפא את חייך.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
במרבית החברות הגדולות וכן חברות עתירות ידע קיימים ביטוחים קולקטיביים (במסגרת "ביטוחי מנהלים") הכוללים טיפולי רפואה משלימה. הקליניקה שבניהולי מוכרת על ידי חברות הביטוח בישראל באמצעות "ביקורופא", "פמי-פרימיום" ו"נטלי"
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
טלפונים: 08-9350-228 052-25-999-51 כתובת מייל: benjamin.milman@gmail.com קבלת מטופלים: בקרית עקרון (סמוך לצומת בילו), במודיעון, בתל אביב
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
מטרת האתר היא להביא מידע שימושי. בדף הראשי אפשר למצוא חומר אודותי והאני מאמין שלי. בנוסף: העדכונים שהוכנסו לאתר בחודשים האחרונים. שאר המידע מחולק לנושאים עיקריים ובתוך כל נושא מספר כתבות, אליהן אפשר להגיע דרך התפריט שבימין הדך. קריאה מהנה ומועילה. אשמח לקבל תגובות
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
בוגר מכללת רידמן במגמה שהפכה להיות מאוחר יותר ל: פסיכותריה הוליסטית
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
זאת שיטת העיסוי הרפואי החביבה עלי ביותר
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
"פולריטי" הינה טכניקה אינטואיטיבית פשוטה ועתיקת ימים של של מגע , שעם הדרכה מתאימה אפשר לפתח לשיטה טיפולית יעילה להפליא. הטכניקה קלה ללמידה ויישום על ידי מטפלים בכל שיטת טיפול שהיא וכן ליישום בבית ובמשפחה (לשיפור הבריאות, לשידוג התקשורת הזוגית ועוד).אני נוהג להתחיל כל טיפול בקליניקה עם "פולריטי". זאת חווייה קצרה אך משמעותית שלא ניתן לתאר במילים, אלא פשוט לבוא ולהתנסות.
תגובות: -1  צפיות: -1
19:08 (26/06/12) בנימין מילמן
"שיאצו-כסא" הינו השם שנתתי לטכניקה טיפולית שפותחה במיוחד עבור מקומות עבודה. הכסא המיוחד משמש גם בקליניקה לטיפולים מיוחדים וגם לכיף.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
14:56 (22/10/12) בנימין מילמן
Reset היא שמה של טכניקה פשוטה אך יעילה ביותר לטיפול במגוון הבעיות של מפרק הלסת: חריקת שיניים, שחיקת שיניים, נעלת לסתות, כאבים בלסת ועוד.
16:58 (21/06/19) בנימין מילמן
ש פה מישהי שלא עלינו בנוסף לפיברומיאלגיה עברה תאונה עם מכות יבשות? איך שורדים את הכאבים יחד??????
09:12 (20/06/19) בנימין מילמן
17:50 (10/02/19) בנימין מילמן
הרצאה רביעית בנושא, במסגרת הפעילות שלי במועדון קלאב 50 אפשר להצטרף ללא תשלום מותנה בהרשמה מראשש ועל בסיס מקום פנוי
בתחילת 2019 נחשפתי לראיון עם ד"ר אמנון מוסק, סגן מנהל המחלקה לניורולוגיה ומנהל המרפאה להעצמה גופנית במרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוארסקי . (ירחון "חיים אחרים" דצמבר 2014, עמוד 48-52).מאמר ארוך ומפורט. אני מביא רק כמה ציטוטים:"המחלקה נועדה לתת טיפול לאנשים הסובלים ממגוון רחב של תסמינים כמו: כאב כרוני, שיתוק, ניממול, הפרעות תנועה, קשיי נשימה, נגעים בעור, כאב בחזה, הפרעות במתן שתן ועוד. תסמינים שלא נמצא להם כל הסבר לאחר ברור רפואי יסודי"."אנחנו מלמדים את המוח לפעול כך שיצור פחות תסמינים בעייתיים. המוח נמצא במצב שאינו בשליטת האדם. מצד אחד, האדם רוצה להבריא ולהרגיש טוב יותר, ומצד שני, מוח שלו עובד במצב של אוטומט ומייצר תסמנים המנוגדים לרצונו.לכאורה זה נשמע הזוי, אבל כשמתבוננים בני אדם רואים זאת כל הזמן"
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
23:06 (25/11/17) בנימין מילמן
פיברומיאלגיה היא ככל הנראה אחת האניגמות הגדולות של העולם הרפואי.על מנת לטפל נכונה במחלה, חשוב מאוד להבין את שורשיה.מאז אמצע שנת 2016 אני חוקר את עולם הפיברומיאלגיה דרך משקפיים של הזרמים השונים של הרפואה ההוליסטית, וגם דרך המשקפיים של המודעות הרוחנית והאנרגיות שבני אדם מביאים איתם בגלגול הנוכחי.הממצאים מאד מעניינים
08:59 (23/07/17) בנימין מילמן
יש מצבים בהם אדם מחפש אתונות ומוצא מלוכה. כך קרה לדן כשבא לקליניקה בחיפוש אחר פתרון נפשי לחרדה ממנה סובל, ומגלה להפתעתו שהכדור במגרש הרוחני. איך זה מתחבר לפיברומיאליה? תגלו במאמר
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
המחבר מציג גישה מקורית להתבוננות וטיפול בסינדרום מאתגר זה. מציג דרך עבודה מיוחדת במינה, מעלה שאלות למחשבה ומזמין את הקורא לקיים דיון פנימי וחיצוני בנושא.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
14:44 (05/08/16) בנימין מילמן
פיברומיאלגיה גורמת לפגיעה משמעותית ביותר באיכות החיים וביכולת התפקודית של הלוקים בה לצד הביטוי המרכזי של כאב מפושט, מתבטאת הפיברומיאלגיה בקשת תסמינים נוספים ובראשם הפרעות שינה, עייפות כרונית והפרעות ריכוז וזיכרון. פריצת הדרך שעשתה לייף אנרג'י עם תמצית תדרים ליום וללילה, מקלה על הכאב ושאר הסימפטומים. השילוב של התמציות, יחד עם טיפולים טבעיים נותנים הקלה מאוד משמעותית.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
פברומיאלגיה היא לא מחלה אלא תסמונת המכילה בתוכה תסמינים רבים ושונים.. על כן, הטיפול במי שסובל מפיברומיאלגיה משתנה מאדם לאדם וחייב להיות מותאם לכלל המשאבים העומדים לרשותו.
תגובות: -1  צפיות: -1
המחבר משתף בחוויה האישית שלו בריפוי סנדרום מסתורי שבא לידי ביטוי בקשת רחבה של סימפטומים, שמה שהניע אותו לפעולה הייה עייפוץ ותשישות כרונית.
תגובות: -1  צפיות: -1
ציטוט מתוך מכתב נרגש שנשלח על ידי אמא לילדה בת כשנה וחודשיים, בעקבות השינויים המפתיעים שחלו בה בעקבות אבחון נכון של המצב וטיפול מדוייק, ועל כן קצר, בשיטת לייף אנרג'י
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
שמעתי מפי מטופלים לא מעטים משפט מהסוג: "באתי לחפש אתונות ומצאתי מלוכה". הנה מקרה מיוחד בו גבר בא לחפש פתרון לבלוטת ערמונית מוגדלת, ומקבל במתנה טיפול יעיל להפליא בתפקוד המיני. הללויה!!!
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
11:42 (19/06/19) בנימין מילמן
בחודש יוני 2019 אני מקיים שתי הרצאות ומספר סדנאות: 26/6/19 - הרצאה בנושא ריפוי טבעי - בראי המחקר המדעי28/6/2019 - הרצאה בנושא פיברומיאלגיה
08:26 (24/01/19) בנימין מילמן
יום ראשון, 27/1/09 בשעה 19:30: מסתורין על פני כדור הארץ יום שישי 8/2/19 בשעה 10:30 : הכרות עם עצי המורינגה הגדלים בגינה. ליקוט, בישול ושיחה אודות נפלאות עץ קסום זה יום ראשון, 17/2/2019 בשעה 18:30 : כאב כרוני בכלל ופיברומיאלגיה בפרט - יש אור בקצה המנהרה וכן 4 פסטיבלים של פינוקים ומיסטיקה במקומות שונים בשפלה
09:56 (14/01/19) בנימין מילמן
כששואלים אותי: מה היעוד שלך בחיים" אני משיב: להגדיל את זוויות הראיה של אנשים, על מנת שיוכלו ליצור מציאות יותר חיובית בחיים, ובעיקר בבריאותם. ההרצאה הראשונה מלמדת כיצד ליצור ניסים וניסים רפואיים. השנייה, מרחיבה אופקים.
20:35 (13/03/18) בנימין מילמן
האדם זקוק להרי לשומן בגופו, ממש כמו שהעיר תל אביב זקוקה למזבלת חיריה. הבה נעשה הכרות עם מגוון הרעלים שהגוף מייצר ומנסה להתמודד עם פינויים. נלמד את הקשרים בין הצטברות שומן בגוף לבין הצטברות רעלים ומכאן נבין מדוע מרבית הדיאטות נכשלות ועד כמה חשוב לפנות רעלים מהגוף כבסיס איתן לירידה אמיתית ולאורך זמן במשקל.
11:09 (11/02/18) בנימין מילמן
גדולי הרופאים בכל הזמנים ממליצים על ביצוע תהליכים יזומים של ניקוי הגוף והנפש באביב. הדעה המקובלת היום היא שמרבית המחלות של ימינו מקורן מהצטברות רעלים בגוף. קיימות היום מגוון שיטות ניקוי "מאתגרות", אך יש גם שיטות מתקדמות ופורצות דרך, המאפשרות תהליכי ניקוי רכים ונעימים ויחד עם זאת מאוד מעמיקים ויסודיים. כל זה ובנוחות של הבית. בלי לפגוע בתפקוד היום יומי. בלי דיאטות, מיצים ירוקים, חוקנים ושאר דברים "מאתגרים"......
20:06 (10/02/18) בנימין מילמן
אנחנו מארחים את שירי לופוביץ, להרצאה המיועדת ממש לכל זוג, בה תקבלו כלי נפלא ופשוט ליישום, שאיתו אפשר להאיר את הזוגיות באופן יום יומי. זוגות שמשתמשים בכלי הזה באופן קבוע, מרוצים ונהנים יותר מהזוגיות שלהם (וזה מוכח מחקרית!)
19:32 (10/02/18) בנימין מילמן
נתבונן על זקנה כתהליך של היחלשות ואובדן , מול הזדמנות להתפתחות והתגלמות ערכים של חמלה נתינה ואהבה. הרצאה של יעל עופר. נפתח את המפגש החברתי בתרגילי תנועה, נשימה והרפייה, המדגימים כיצד להפיג מתחים במפגש עם משבר וחולי.
14:40 (15/11/17) בנימין מילמן
כאשר אדם נכנס לעונת הסתיו בבריאות טובה וללא מחלות ברקע, סביר להניח שיעבור את החורף בשלום ובכייף.אולם, באם האדם נכנס לסתיו במצב של עודף משקל, עצירות ומחלות ברקע, סביר להניח שהחורף שלו לא יעבור חלק.מתברר שאחת הדרכים היעילות ביותר לחיזוק המערכת החיסונית לקראת החורף היא ביצוע תהליך יזום של ניקוי רעלים במהלך הסתיו
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
19:50 (21/05/14) בנימין מילמן
שיפור איכות חיים לאנשים הנמצאים בטיפולי כמותרפיה. לכבוד 18 שנה במקצועי כמטפל ברפואה טבעית, אני בוחר להעניק במתנה טיפולים קצרים, כייפים ויעילים לאנשים הבוחרים לשלב רפואה טבעית עם כימותרפיה .
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
סדנת ניקוי שנבנית במיוחד עבור לקוחות המרכז האקולוגי שדמה
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
18:41 (22/05/18) בנימין מילמן
13:54 (25/12/16) בנימין מילמן
אפשר לטפל במחלות ילדים בדרכים טבעית. אבל אפשר גם למנוע מחלות. זה המגרש בו אני מבקש לפעול. על כן אני משקיע המון אנרגיה בקידום המודעות למה שמכונה היום "תיכנות עוברי"
אם הנך סובל/ת מסימפטומים שהמערכת הרפואית המודרנית לא מצא להם הסבר רפואי סביר, ותופנה להתייעציות עם מומחים שונים אשר יאמרו לך "מבחינתי אתה בסדר גמור", יש סיכוי שבסופו של דבר תגיע/י להרופא (שעוקב אחר מחקרים עדכניים), אשר יאמר לך בטון סמכותי שככל הנראה הנך סובל/ת מ"אי-סבילות סביבתית", ויתן לזה גם צרוף מרשים למדי של אותיות, כגון: MCSS, EIS, SBS, EHS, IEI-EMF, IEIS (והרשימה עוד ארוכה). באם תטרח לבצע סקר ספרות בנושא תגלה/י (נכון לאוגוסט 2012) שהאופנה האחרונה בנושא היא: IESS ) Idiopathic Environmental Intolerance Syndrome( אנחנו מדברים על דברים כגון כאבי ראש, כאבי שרירים, בעיות עיכול, תשישות כרונית, בעיות זיכרון חולשה, מצב רוח ירוד (דיכאון) , חרדה, תחושת טשטוש, בעיות שינה, בעיות עור ועוד ועוד. אנשים שסובלים מאחת או יותר מהתסמונת הנ"ל סובלים בסל בל-יתואר וידיה של הרפואה המודרנית קצרות מלהושיע. החדשות הטובות הן שיש אור בקצה המנהרה.
תגובות: -1  צפיות: -1
יצא לי לפגוש לא מעט אנשים החווים קשיים בזוגיות ו/או במיניות בעקבות התלונות של אחד מבני הזוג בדבר רגליים קרות של השני. לפעמים המצב כה חמור עד כי יוצר ריחוק בין בני הזוג. המחבר מביא דרך פשוטה וזולה להפליא להירפא ממצבים בהם האדם סובל מקור תמידי ובעיקר מרגליים קרות.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
רבים סובלים מקור תמידי בכל הגוף. יש כאלה הסובלים מקור תמידי בגפיים. במאמר אפשר למצוא הנחיות ברורות
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
בהרצאה שניתנה על ידי פרופ' אלי שפרכר וד"ר אילן גולדברג מחלקת עור, המרכז הרפואי תל אביב בשנת 2013 ניתנה סקירה מקיפה של מחלות עור גנטיות שתוקפות גברים בלבד, נשים בלבד וגם מחלות נרכשות. במאמר זה נוכל לראות את החדשות הטובות. יש כלים טבעיים שמוכיחים את עצמם.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
הולכים ומתרבים המחקרים המצביעים על כך שבריאותו הפיזית והנפשית של אדם מושפע רבות מהדברים שמתרחשים בתקופה שקדמה שקדמה להתעברות ובתקופת ההריון.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
היום מדברים רבות על הקונפליקטים של רופאי פוריות אשר נאלצים לבצע טיפולי פוריות בניגוד לדעתם המקצועית ובניגוד למצפונם. גם אני כמטפל טבעי נתקל במקרים בהם מגיעה אישה לאחר כתריסר טיפולים מכאיבים ומתסכלים ודורשת ממני לעזור לה בהבאת ילד לעולם
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
תיאור מקרה טיפולי של אשה המגיעה לקליניקה בגלל כאבי גב. ברקע, לידה לפני כשלושה חודשים, לאחר מספר לא מבוטל של טיפולי הפריה מלאכותית. זמן קצר לאחר תחילת הטיפול הטבעי בכאבי הגב נכנסה ספונטנית להריון. נס רפואי.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
המאמר מציג את תרומת הרפואה הטבעית לזוגות המבקשים להכנס להריון ולהביא ילד בריא לעולם. התכנים נכונים לזוגות פוריים וכן זוגות המגלים קשיים בכניסה להריון או באחזקתו.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
הכבד הינו אחד האיברים המרכזיים ביותר בגוף האדם: המעבדה הגדולה ביותר וגם הפילטר הגדול ביותר. גדולי הרופאים בכל הזמנים ממליצים על תהליכים יזומים של חיזוק הגוף באמצעות ניקוי הכבד וניקוז רעלים דרך כל אברי הפינוי של הגוף. חכמי הקבלה מייחסים לכבד גם את מקום האחסון של הנפש באדם, על כן חז"ל הנהיגו מנהגים מיוחדים סביב חג הפסח, על מנת לעודד ולתמוך בתהליכים של ניקוי הגוף, הנפש והבית הרוחני של האדם בשלוש דרכים מקבילות ומשלימות זו את זו: ניקוי הבית הפיזי והתחדשותו, ניקוי הגוף והנפש מרעלים וביצוע תהליכים רוחניים לניקוי והתחדשות הבית הרוחני. המאמר סוקר את הרעלים השונים וסיבות הצטברותם, המועדים המומלצים לפינויים, התזונה המתבקשת, התהליכים הפיזיים ונפשיים המתרחשים בזמן הניקוי ובעקבותיו ועוד. המחבר מתווה קוים לבניית סדנת "ביעור חמץ" בה משלבים את העקרונות הנ"ל וכן הצעות לתוכניות ניקוי הוליסטיות ואופן התאמתן לאדם. לסיום, פרק לחובבי "עשה זאת בעצמך" ובו מגוון רעיונות.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
01:07 (16/06/19) בנימין מילמן
ניתנה לי ההזדמנות לנסות על עצמי את המוצר הפילאי ששמו דנטיס
22:22 (12/12/18) בנימין מילמן
רבות נכתב אודות נזקי הקרינה האלקטרומגנטית ועל הדרכים שבא לידי ביטוי בגוף ובנפש. רבות נכתב בנושא דרכי התגוננות מפני קרינה אך מעט מאוד נכתב אודות הקטנת הרגישות בה אנשים מסויימים מגיבים לקרינה, וריפוי מצבים קליניים. במאמר זה אנסה לשפוך אור על נושא זה
מאמר זה מציג את העקרונות הבסיסיים של שיטה טיפולית מאוד מקיפה, אשר מוכיחה את עצמה כל יום מחדש בטיפול במגוון מצבים, כולל מצבי לחץ, שוק וטראומה המאפיינים כל כך את ארצנו האהובה
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
Survive A homeopathic first aid remedy, prepared from crystals and plants vibrations. It's first aid for almost all difficult times in life. "Survive" is most likely the best upgrade of the famous Bach’s “Rescue Remedy”.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
14:04 (21/05/14) בנימין מילמן
"המחומשת" היא פורמולה מאוד אהובה על מטפלים בשיטת לייף אנרג'י. היא עוזרת לאדם להתאזן במהירות וביעילות בכל המימדים
מאז שנות ה-80 אנו עדים לאנרגיה חזקה באוויר, המעודדת את בני האדם בכל רחבי הפלנטה להיכנס לתהליכים מואצים של התפתחות רוחנית. לצורך זה התקבלו במהלך השנים כלים רבים מגוונים. המכנה המשותך ביניהם הוא הפשטות והתהליכים המהירים. בין הכלים המקיפים והפשוטים ביותר נמצא את אלה שהתקבלו באמצעות מכון לייטריאן בארה"ב
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
20:56 (31/05/17) בנימין מילמן
נושא הטיפול הזוגי מוכר לי היטב. רעייתי הינה עובדת סוציאלית ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת. היא עבדה במהלך 18 שנים כמטפלת זוגית ומקשרת ביחידת הסיוע שליד בתי המשפט לענייני משפחה. היות ואנחנו דוגלים בהתפתחות מתמדת, גם אם אין משהו מציק בזוגיות, הלכנו להתנסות בטיפול זוגי. לאחר מספר מפגשים הבננו שהטיפול תורם לנו, אך לא נוגע בעצם העניין. פנינו לאחת המדריכות הרוחניות שלי. מאז אנחנו מקבלים הדרכה בטיפול זוגי בגישה רוחנית. למותר לציין שזה מקדם אותנו בכמה סדרי גודל.
המחבר משתף את קוראיו בחוויה האישית שלו בריפוי "פריצת דיסק"
תגובות: -1  צפיות: -1
18:59 (18/10/14) בנימין מילמן
קייל KALE הם צמחים ממשפחת המצליבים, אשר העלים שלהם מזכירים במידה מסוימת את הכרוב והברוקולי. עלי הקייל נחשבים כמזון משובח
11:01 (18/08/12) בנימין מילמן
18:32 (31/12/14) בנימין מילמן
אילזבת קובלר - רוס יודעת מה להגיד במצבים שבהם רוב האנשים מאבדים בהם את הלשון ואת העשתונות. היא מטפלת באנשים שעומדים למות ובילדים ומבוגרים שעומדים לאבד את יקיריהם. בסדרת ההרצאות שלפניכם, שנערכו בשבדיה ובארצות הברית, היא מספרת בדרכה הפשוטה ומלאת ההומור על דרכה ועל המסע שעברה.
13:18 (28/09/14) בנימין מילמן
דמנהור הינה קהילה רוחנית בצפון איטליה שמדגישה אומנות כדרך חיים. הקהילה המונה 1000 איש חיה בצורה מיוחדת ומחדשת את מסורות אנרגטיות של ימי קדם. הם בנו מתחת לאדמה מקדש מדהים שנחשב לפלא עולמי. מקום נפלא להתפתחות רוחנית. בחודש נובמבר 2014 מתוכננת לצאת קבוצה בהנחיית זאב בן אריה, אדם נפלא המתמחה בארגון טיולים ומסעות להכרות עם מסורות עתיקות, והתנסות בחוויות רוחנית מעצימות.
11:20 (13/06/14) בנימין מילמן
זהו אחד הספרים החדשניים שמתמקד בתסמונת הדלקת, הפוגעת באחוז גדול מהאוכלוסייה. הספר פורש בפנינו מידע עדכני ממחקרים שנערכו בעולם כולו ומציג גישה מהפכנית לריפוי בעיות בריאותיות הקשורות לתסמונת הדלקת, באמצעות תוכנית תזונתית שלמה וקלה ליישום
באיחור של למעלה מתריסר שנים, נודע לי על קיומו של ספר נפלא נוסף ל"חכמה בתנועה" עליו אני מדבר במדור זה. מייד הזמנתי אותו מהוצאת נורד ואימצתי אותו לחיי. ממליץ בחום
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
14:38 (19/10/13) בנימין מילמן
במהלך לימודי רפואה טבעית בשנים 1994 - 1998 נתקלתי במספר אתגרים גדולים מאוד: הראשון במעלה היה עייפות גדולה וצריכת קפה ברמות שקשה לעלות. השני היה מצב מאוד קיצוני בתחומים כמו קשב, ריכוז, זיכרון ועוד. ברשותה של אחת מחברותי היתה המהדורה האנגלית של ספר שתורגם לאחר מכן וזכה לשם "חוכמה בתנועה". בזכות תרגול יום יומי של תרגילים מתוך הספר, הצלחתי לסיים את הלימודים המרתקים וההאינטנסיביים האלה בהצלחה.
להבנה מעמיקה יותר של הנושא, מוצע לנו לעשות היכרות עם ד"ר אורי שוורצמן, בן אדם עם ערכים, סופר ופסיכיאטר המקדיש את חייו לריפוי מחלות נפש ביבשת השחורה. בגוף המאמר נמצאים קישורים
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
11:30 (14/12/14) בנימין מילמן
כולנו יוצאים מאיזון מידי פעם. פעם בקטנה ופעם בגדולה. בני אדם נוהגים לפנות לקבל עזרה ממטפל כאשר הוא מרגיש שממש יצא מאיזון. יציאה מאיזון יכול לבוא לידי ביטוי בקשת רחבה של סימפטומים החל העייפות, מחלה פיזית ועוד. מדוע לרוץ כל פעם למטפל כאשר קיימת האפשרות לטיפולי איזון הדדיים בין בני הזוג?
ספורטאים חובבי אקסטרים במדינות כמו צרפת, גרמניה, אוסטריה ושוויץ לא מעלים על דעתם לצאת לפעילות ספורטיבית בלי לקחת איתם מספר מוצרים הומאופתיים לשימוש בכל אותם המצבים האופייניים במקצועות הספורט האתגרי. נא להכיר מוצר כחול-לבן העולה על כל האחרים, והניתן להשגה במחיר מיחד לבעלי קופון של Ex-Pro
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
לפניך מספר רעיונות למתנה מקורית שאפשר להעניק לעצמך ולאנשים אהובים
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
22:19 (31/01/15) בנימין מילמן
לפנינו שני תיאורי מקרים קיצוניים הממחישים את האתגרים הגדולים בטיפול במצבים כאלה
למיטב הבנתי, יש מצבים בהם התשובה היא כן! זאת במידה ומתחילים את הטיפול הטבעי מוקדם ככל האפשר ובמידה וכל המשפחה והמטופל לוקחים את עצמם בידיים ועושים את השינויים הנדרשים
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
עץ המורינגה (Moringa) נחשב ל"מזון – על"" (super-food) . רבות נכתב אודות סגולותיו התזונתיות והרפואיו ואין בכוונתי לעסוק בזה כאן. בסדרת המאמרים במדור זה אני מביא את החווייה האישית בגידול עצים מדהימים אלה, ואת הדרכים בהם אנחנו עושים שימוש בכל חלקי העץ בחיי היום יום
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
13:08 (24/07/13) בנימין מילמן
עץ המורינגה (Moringa) נחשב ל"מזון – על"" (super-food) . רבות נכתב אודות סגולותיו התזונתיות והרפואיו ואין בכוונתי לעסוק בזה כאן. במאמר זה אני מביא את החווייה האישית בגידול עצים מדהימים אלה, ואת הדרכים בהם אנחנו עושים שימוש בכל חלקי העץ בחיי היום יום. למותר לציין שאני מעניק במתנה זרעים לכל מי שמבקש, ומוכר שתילים בוגרים על בסיס של נדיבות לב
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
מאז אביב 2013 אנחנו מגדלים ומטפחים עצי מורינגה בגינתינו הצנועה, על גג החניה וכן במספר גינות ציבוריות . שגם אחרים יהנו מהנוף ומסגולות העץ הנפלא הזה
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
כאשר מגדלים עצים בהמון אהבה אפשר ללמוד מתוך תצפיות סקרניות דברים שלא כתובים בספרים
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
אחד הבנים שלנו ואני לומדים על עצמנו את השפעותיו של צמח מופלא זה על הבריאות הפיזית והנפשית. היות ושנינו אנשים בריאים ואנרגטיים, אנחנו מתמקדים בדרכים לעשות שימוש כמזון בכל חלקי הצמח וכן בחיבור הרוחני שעץ זה מאפשר.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
מתכון הכנת תבלין נפלא משורש המורינגה: זהו תבלין נפלא וגם חומר בעל סגולות ריפוי מיוחדות.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
רשת האינטרנט מוצפת פרסומים אודות המורינגה. חלק מהם מקורם במגדלים או במפיצים. לפנינו התכנים העיקריים שהועלו בכנס הנ"ל. קריאה מהנה ומועילה.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
אודותי ואני המאמין שלי
"ארגז הכלים" שלי
פיברומיאלגיה - Fibromyalgia
הכנה להריון - fetal programming
מכתבי מטופלים
לוח אירועים
סדנאות
דרכים שלי לטיפול במחלות
דרכים מקוריות לטיפול במחלות
אפיגנטיקה, הריון ובריאות האשה
התחדשות הגוף והנפש
שיטת Life Energy
לייטריאן Ligharian
קטלוג הרצאות וקורסים
טיפול ואימון רוחני
הורות רוחנית מודעת
גלישה נעימה על גבי אנרגיות החודש
נושאים למחשבה
חשיבה יוצרת מציאות
החוויה האישית שלי
תזונה נבונה
Work-Life-Balance Programs
הכשרת מטפלים ושיפור מיומנויות טיפול
פינת הפירגון וביקורת ספרים
לפנק - לפנק - לפנק
נא להכיר: ריפוי רוחני
סוכרת נעורים
מורינגה - עץ החיים